לחץ לאפשר זום
טוען מפה
לא נמצאו משרדים להשכרה
הגדל מפה
המיקום שלי מסך מלא הקודם הבא
חיפוש מתקדם
חיפוש מתקדם
מצאנו 0 תוצאות

תוצאות החיפוש שלך

צריכים להשכיר כיתה? אל תתפשרו על חדר לא מתאים

Posted by raphaels@hasapakim.co.il on מאי 24, 2016
| 0

בין אם מדובר בהדרכה חד פעמית, קורס מתמשך או סדרת מפגשים קצרה, כאשר מדובר בכיתות הדרכה, אפשר למצוא הרבה אפשרויות להשכרה ברחבי הרשת.

המבחר המוצע נותן תחושת בחירה וחופש בתחילה, אבל כאשר צוללים לעומק הפרטים, מגלים פעמים רבות שמדובר במבחר פיקטיבי – לא כל הכיתות מספקות לך את הצרכים הרלוונטיים עבור המטרה לשמה חיפשת כיתה מלכתחילה ולעתים קרובות חשוב קודם כל להגדיר לעצמך כרשימת מכולת, מה הם אותם הצרכים, לפני השיטוט ברשת.

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

למיקום הכיתה יש משמעויות רבות, החל במחיר הנכס והתשלומים העירוניים (שכמובן מגולמים בעלות השכירות), דרך הקרבה הפיזית לאזור המגורים / עבודה של האנשים היועדים להגיע אליה ועד לנגישות לחנייה ותחבורה ציבורית.

אבזור ייעודי

לא כל מי שמציע לך השכרת כיתות יכול לספק גם את המתקנים והטכנולוגיה הנדרשים לייעוד הספציפי שלך. למשל ישנן כיתות בהן מותקנים עשרות מחשבים אישיים, אחרות בהן רק מקרן מרכזי – מי מהן מתאימה יותר לצרכים שלך? הדברים אמורים גם לגבי לוחות מחיקים / גיר, שולחנות וכסאות, בידוד אקוסטי ועוד.

ציוד ייעודי לכיתות לימוד

טווחי הזמן להשכרה

כאמור, לכל פעילות ישנו לוח זמנים שונה – בעוד שניתן למצוא לא מעט חברות להשכרת משרדים אותם ניתן להסב באופן חד פעמי לשימושך, כאשר נזקקים לשירות ארוך ומתמשך, חשוב למצוא מקום שלא דורש התעסקות שוטפת עם לוגיסטיקה וביורוקרטיה.

ביקורות וחוות דעת

מומלץ למצוא באתרים הרלוונטיים, ברשתות החברתיות ובפורומים המקצועיים את חוות הדעת לגבי אותם 2-3 מקומות שביניהם קיימת התלבטות, על מנת לוודא שלא קנית חתול בשק, כמובן שככל שחברה קיימת בשוק יותר זמן, כמות המידע עליה ברשת תהיה גדולה יותר וכך גם חוויות של לקוחות מרוצים (ולא מרוצים).